Voditelj podružnice Zagrebački digitalni grad, Filip Jurišić dao je otkaz nakon što je kontrolom utvrđena nepravilnost pri korištenju službene kartice, priopćili su u srijedu iz Zagrebačkog holdinga, objavivši pritom i odluku da će do javnog natječaja podružnicu voditi član Uprave Miljenko Hrman.
Kako navode u priopćenju, dosadašnji voditelj podružnice, Zagrebački digitalni grad, Filip Jurišić podnio je otkaz ugovora o radu nakon što je u kontroli utvrđena nepravilnost u korištenju službene kartice.
“Zagrebački holding je nadležnim tijelima proslijedio informacije o sumnji da je Jurišić prije mjesec dana korištenjem službene kartice u privatne svrhe oštetio Zagrebački holding za 936 eura”, stoji u priopćenju.
Ulogu voditelja podružnice Zagrebački digitalni grad, do izbora nove osobe, privremeno će obavljati član Uprave Miljenko Hrman, a “javni natječaj za izbor voditelja Zagrebačkog digitalnog grada bit će raspisan u narednim danima”, navode iz Holdinga.
Podružnica Zagrebački digitalni grad, na čijem je čelu Jurišić bio od 2022. godine, osnovana je 2006. radi ostvarivanja cjelovitog sustava upravljanja, izgradnje i…
Pročitajte više na kamenjar.com
