Peruanka zbog muža ljetuje u Srbiji, otkrila je što ju je najviše oduševilo tamo
PERUANKA Majra Puđa, udata za Srbina, koja već godinama živi u Sjedinjenim Američkim Državama, postala je viralna na TikToku zbog svoje oduševljenosti srpskom hranom. Iako dolazi iz zemlje bogate tradicijom i okusima, priznaje da je tijekom svakog ljeta najsretnija upravo kada stigne u Srbiju, “njezinu drugu kuću”.
U TikTok videu na profilu koji je za kratko vrijeme skupio tisuće pregleda, Majra otkriva da svake godine tijekom ljeta dolazi u Srbiju, u jedan gradić gdje uživa u jednostavnim, ali autentičnim stvarima poput voća i povrća kupljenog na ulici za koje je sigurna da je prirodno.
“Sve je prirodno i sve je ukusno”
“Ja sam iz Perua. Živim u Americi. Ali svakog ljeta dolazimo u Europu, točnije u Srbiju. I moja omiljena stvar ovdje je hrana. O, Bože, pogledajte ovo voće. Jedem lubenicu koju sam kupila na ulici. I kako znam da je prava? Ne moram ni razmišljati je li organska ili nije organska, jesu li joj nešto dodali ili nisu. Pogledajte sjemenke. Po tome znam. Ne moram ni misliti o svim tim glupostima”, rekla je.
Pročitajte više na Index.hr

