<br>TRI KARDIOLOGA složila su se da su energetska pića najgore piće za srce. Zbog visokih doza kofeina, šećera i stimulansa, mogu povisiti krvni tlak, oštetiti srčani mišić i povećati rizik od udara. <br><br>Pročitajte više na <a href="https://www.index.hr/fit/clanak/pitali-tri-kardiologa-sto-nikada-ne-piju-i-svi-su-rekli-isto/2803810.aspx" target="_blank">Index.hr</a>