Pažnju su privukla i dva stilski uspješna izdanja Blanke Mateše koja vjerno prate njezin prepoznatljivi minimalizam i sklonost profinjenim, praktičnim kombinacijama.
Velika vijest za Split
No Blanka Mateša na Malti nije bila turistički, a najnovijom objavom na društvenim mrežama otkrila je i veliku vijest za koju je dijelom zalsužna i njezin suprug Zlatko Mateša, predsjednik Hrvatskog olimpijskog odbora.
‘Kao ravnateljica Poslijediplomskog specijalističkog studija Sportsko pravo Pravnog fakulteta Sveučilišta u Splitu jako sam ponosna što je upravo objavljeno da će se ovaj iznimno važni godišnji sastanak europske olimpijske obitelji s preko 250 delegata, u suradnji s Međunarodnim olimpijskim odborom, na kojem se kroz razne radionice raspravlja najvažnija problematika europskog olimpijskog pokreta, održati sljedeće godine u SPLITU’, poručila je, istaknuvši pritom i naziv događaja: EOC Seminar & Olympic Solidarity Forum.
Pročitajte više na Tportal.hr

