Proteklih dana društvenim mrežama širilo se nekoliko priča u kojima se građani žale na odnos ugostitelja prema gostima – od pravila o 15-minutnoj konzumaciji do odbijanja posluživanja bez narudžbe hrane, piše N1.
Brža rotacija
Jedan Zagrepčanin opisao je iskustvo u kvartovskom kafiću: „Zamolim kavu s mlijekom da bi mi konobarica rekla da je kod njih konzumacija 15 minuta i da ako mi paše super, a ako ne da odem!” U komentarima je potvrđeno da na izlogu tog kafića stoji napomena o pravilima – razlog: brža rotacija gostiju.
Sličnu situaciju opisao je i turist u Jadranovu: „Nakon ulaska na terasu čekam 10 minuta i dolazi osoblje, pita što želimo. Rekoh piće koje sam želio, a ona da ne mogu dobiti piće ako neću jesti i da napustim stol.”
Jedan od komentara otkrio je i praksu iz Trogira: „U Trogiru se ne može jesti u restoranu ako vas je samo dvoje – imaju stolove samo za četiri osobe i više.”
Zakon pravila o boravku ne propisuje
Zakon o ugostiteljskoj djelatnosti općenito propisuje da ugostitelj treba prema gostu „odnositi se uljudno, korektno i profesionalno“. No…
Pročitajte više na Poslovni.hr
