Zagreb: Besplatan ulaz na bazene, muzeje i galerije tijekom toplinskog vala
Grad Zagreb u četvrtak je priopćio da će građanima tijekom toplinskog vala omogućiti besplatan ulaz na sve gradske bazene, kao i u brojne muzeje, galerije i knjižnice, kako bi im osigurao dodatne mogućnosti za rashlađenje i boravak u klimatiziranim prostorima.
Prema priopćenju Grada Zagreba, građani će tijekom nadolazećeg vikenda moći besplatno koristiti sve gradske bazene, sukladno njihovu radnom vremenu.
Pročitajte više na HRT.hr
