Uvode se paprene kazne za nepropisno parkiranje unutar splitske Gradske luke
Lučka uprava Split od ponedjeljka, 7. srpnja, počinje provoditi pojačane mjere nadzora i izricanja zakonom propisanih kazni za nepropisno parkiranje na području Gradske luke
Kako navode, učestala kršenja prometnih pravila, posebno parkiranje motocikla na šetnici ispred zgrade Pomorsko putničkog terminala (PPT) i osobnih vozila na operativnim površinama, ozbiljno ugrožavaju sigurnost i funkcioniranje luke, a i u suprotnosti su sa zakonima i pravilnicima.
Propisane novčane kazne su visoke i kreću se od tisuću eura za fizičke osobe do 33 tisuće eura za pravne osobe.
vezane vijesti
Više iz rubrike
Najnovije
UŽIVO Alžir izjednačio protiv Jordana
23. lipnja 2026.
Bivša pobjednica Wimbledona suspendirana na četiri godine
22. lipnja 2026.

