Ostanak stanovnika na hrvatskim otocima i pokušaj doseljavanja ljudi na njih bit će prioritet hrvatske vlade u nadolazećim godinama, u čemu će joj pomoći nova Strategija Europske unije za otoke, rekla je državna tajnica Zrinka Raguž.
Pročitaj više na: Tportal.hr
