Šefica HUP-a: Thompsonov koncert donijet će probleme firmama iz šireg centra Zagreba
THOMPSONOV koncert donijet će veće prihode poduzetnicima u ugostiteljstvu i turizmu, no nekima donosi i poteškoće osobito onima iz šireg centra grada koji moraju organizirati proizvodnju i osigurati dolazak radnika na posao, rekla je danas glavna direktorica Hrvatske udruge poslodavaca (HUP) Irena Weber.
>> Razvoj događaja pratite na Indexu
“Postoji određeni broj naših članova – poduzetnika, koji su za sljedećih nekoliko dana predvidjeli rad od kuće kako bi svojim zaposlenicima ipak omogućili nesmetano obavljanje posla. Imamo nekoliko situacija, ali smo u direktnoj komunikaciji s Ministarstvom unutarnjih poslova, a to se tiče poduzetnika i kompanija koji imaju proizvodne pogone u okolici, odnosno u širem centru Zagreba”, rekla je Weber na konferenciji za novinare o povlačenju novca iz Višegodišnjeg financijskog okvira.
“Doista veliki izazovi”
Prema njezinim riječima, poduzetnici koji rade u tri smjene imat će “doista velike izazove osigurati nesmetane proizvodne procese u tri smjene”.
“Ti radnici moraju doista doći na proizvodnu traku…
Pročitajte više na Index.hr

