Policija poslala upozorenje za Sinj: Ako ne idete na koncert, nemojte ići u Sinj
SINJ će danas biti prometno opterećen zbog koncerta i proslave Dana pobjede. Vozačima se savjetuje da koriste alternativne pravce i izbjegnu državne ceste, podsjetila je policija jutros.
Zbog očekivanih gužvi i zastoja u cestovnom prometu, svi vozači kojima Sinj nije krajnje odredište pozivaju se da izbjegavaju prometovanje kroz Sinj i u smjeru Sinja tijekom cijelog dana 4. kolovoza te sve do ranih jutarnjih sati 5. kolovoza. Posebno se preporučuje izbjegavanje državnih cesta D1 i D60.
Alternativni pravci koje preporučuju nadležne službe su autocesta A1 te pravac Split–Muć–Drniš–Knin, i to u oba smjera.
Savjet posjetiteljima koncerta: koristite županijske i lokalne ceste
Svim posjetiteljima velikog koncerta i proslave u Sinju preporučuje se izbjegavanje državne ceste D1, te da iz pravca Trilja, Otoka i Obrovca Sinjskog koriste županijske i lokalne prometnice prema koncertnom prostoru i parkirališnim zonama (Aerodrom Sinj i okolni prostori).
Najveće prometne gužve očekuju se u dva ključna razdoblja:
od 13:00 do 20:00 sati – dolazak posjetitelja
od…
Pročitajte više na Index.hr

