Rukometaši Zagreba otvorili su novu sezonu Lige prvaka porazom od Eurofarm Pelistera na gostovanju u Makedoniji 25:23 (13:12).
Bila je to izjednačena utakmica. Makedonci su na početku poveli 7:3, ali Zagrepčani su, na krilima raspoloženog Filipa Glavaša, otišli na odmor sa samo golom zaostatka (13:12).
Početkom drugog dijela gosti su s četiri gola u nizu poveli, no uzvratio je Pelister serijom 5-1, nakon čega je do kraja ostao u vodstvu. Pola minute prije kraja Zagreb je zahvaljujući sjajnoj obrani Grbavca imao priliku za izjednačenje, odnosno napad kod rezultata 24:23, no šut Aleksa Kavčića obranio je domaći golman Heidarirad i iz daljine pogodio za konačnih 25:23.
Najbolji kod pobjednika bio je Dejan Manaskov s osam golova, dok je goste sa sedam predvodio FIlip Glavaš.
Pročitajte više na HRT.hr

