Yamal jedini shvatio upozorenje, a onda je i Flick pokazao mudrost; pogledajte što se događalo
Nogometaši Barcelone osigurali su 28. naslov španjolskog prvaka nakon što su na gostovanju pobijedili gradskog suparnika Espanyol sa 2:0 i dva kola prije kraja prvenstva imaju nedostižnih sedam bodova više od Real Madrida.
Nakon što je u srijedu teškom mukom pobijedio Mallorcu 2:1, Real je barem na 24 sata produžio nadu u moguće čudo. No, Barca nije propustila priliku. Pobjedom protiv gradskog suparnika osigurala je naslov prvaka dva kola prije kraja.
Za katalonskog velikana to je 28. naslov.
Uoči utakmice ispred stadiona Cornella-El Prat došlo je do nesreće kada se bijeli automobil zabio u gomilu ljudi. Španjolski mediji navode kako je ozlijeđeno 13 osoba, međutim, nitko ozbiljnije. U trenutku nesreće došlo je do panike i straha među prisutnima. Policija još istražuje cijeli događaj, no za sada nema indicija da se radilo o terorističkom napadu.
‘Ovaj incident je…
Pročitajte više na Tportal.hr

