RAUL ASENCIO (22) optužen je zbog navodnog širenja seksualnog videa maloljetnice i prijete mu četiri godine zatvora. Podsjetimo, branič Reala i njegovi tadašnji suigrači Juan Rodriguez, Ferran Ruiz i Andres Garcia optuženi su da su u lipnju 2023. godine bez pristanka snimali seksualni odnos s dvije djevojke, od kojih je jedna bila maloljetna, a zatim dijelili snimke također bez pristanka.
Mundo Deportivo piše kako je odvjetnica maloljetne djevojke koja se pojavljuje u seksualnom videu, a koji su snimili igrači iz Realove škole nogometa u noćnom klubu na Gran Canariji, zatražila četiri godine zatvora za nogometaša Asencija.
Odvjetnica je za agenciju EFE potvrdila da je, kao privatna tužiteljica, zatražila otvaranje sudskog procesa zbog kaznenih djela otkrivanja tajni i dječje pornografije protiv trojice nogometaša koji više nisu u Realu, kao i protiv Asencija, koji trenutačno igra za prvu momčad te je prošle sezone postao vrlo bitan igrač s 53 nastupa.
Asencio nije sudjelovao u sporazumnom seksualnom odnosu, ali je dijelio snimke?
Prvu trojicu tereti se za kazneno djelo otkrivanja tajni jer su bez pristanka snimili seksualni video te za dječju…
Pročitajte više na Index.hr

