Nogometaši Varaždina pobijedili su Osijek na Opus Areni s 2:0 u susretu 30. kola SuperSport HNL-a. Svoje izjave su nakon dvoboja dali trener Osijeka Tomislav Radotić i trener Varaždina Nikola Šafarić.
Radotić: Pobijedili smo sami sebe
Trener domaće momčadi je rekao kako je, unatoč porazu, njegova momčad odigrala jako dobru utakmicu.
– Imam osjećaj da smo u danas sami sebe pobijedili. Odlično smo ušli u utakmicu, s dobrom energijom i po planu. Zamjene su jako dobro reagirale, napravili smo pritisak. Imali smo jako dobre situacije koje nismo iskoristili. Mogao se izbjeći poraz, kazao je Radotić.
Osijek nema vremena za odmor jer im već iduća utakmica slijedi u utorak u Splitu kod Hajduka.
– Nažalost imamo problema s ozljedama. Za Matkovića se bojimo da je teža ozljeda i da sigurno otpada. Bukvić je odigrao drugo poluvrijeme sa slomljenom rukom. Prebrojit ćemo se. Zahtjevna utakmica, ali vjerujem da ćemo skupiti snage, zaključio je trener Osijeka.
Šafarić: Šteta da nismo više zabili
Trener Varaždina je vrlo zadovoljan ishodom i igrom tijekom utakmice.
– Osijek je krenuo jako i Zelenika nas je držao na životu. Imali su visoki pritisak i jedino kako smo ih…
Pročitajte više na HRT.hr

