HRVATSKA nogometna reprezentacija nakon dva kola ima tri boda u skupini L Svjetskog prvenstva. Momčad izbornika Zlatka Dalića izgubila je od Engleske (4:2) i pobijedila Panamu (1:0). U posljednjem kolu, u subotu u 23 sata po našem vremenu, slijedi susret s Ganom. U šesnaestinu finala prolaze po dvije najbolje reprezentacije iz svake…
Pročitajte više na Index.hr
