Lovro Majer i Nikola Moro najavili su utakmicu Hrvatske i Gibraltara u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2026. koju možete pratiti u izravnom prijenosu na Novoj TV i portalu gol.hr.
Utakmica se igra u petak, 6. lipnja, a samo tri dana kasnije Hrvatska na osječkoj Opus Areni dočekuje Češku. Također, uz izravan prijenos.
Na početku press-konferencije Majer je otkrio što mu se sve dogodilo ove sezone, nažalost imao je dosta problema s ozljedom:
“Nije bila laka sezona, krenulo je odlično, a onda sam se ozlijedio. Pokušao sam se vratiti bez operacije, imao sam i dalje bolove, išao sam kod par stručnjaka. Svi su zaključili da je najbolje operirati, tako da sam operirao. Sretan sam što sam ovdje s reprezentacijom”, kazao je Majer pa dodao da mu je bilo teško igrati utakmice kluba i reprezentacije:
“Teško, najteže mi je bilo gledati utakmice jer znaš da bi trebao biti tamo. Radio sam sve da se što prije vratim.”
“Cilj nam je pobijediti obje utakmice, Češka nam je važnija u borbi za prvo mjesto. Puno će nam značiti ako pobijedimo tu utakmicu. Trebamo ući sto posto protiv Gibraltara i pobijediti”, kazao je Majer.
Moro je osvojio Kup s Bolognom, a evo…
Pročitajte više na Gol.hr

