Nakon poraza od Engleske na otvaranju Svjetskog prvenstva, hrvatski nogometaši okreću se dvoboju protiv Paname. U razgovoru za emisiju Americana Petar Musa još jednom se osvrnuo na poraz od Engleza.
U susretu protiv Engleske Musa je bio strijelac pogotka za izjednačenje na kraju prvog poluvremena (2:2) i to u “svom” Dallasu. Našem novinaru Luki Petrincu otkrio je kakve su emocije bile u tom trenutku.
– Vidio sam da Perišić utrčava iza obrane i tražio sam prostor da bih se izborio za odbijanac. On mi je stvarno jako lijepo spustio i onda završnica. Preplavile su me emocije, pogotovo zato što sam igrao u Dallasu, bilo je puno mojih prijatelja, suigrača, obitelj. Bio je to jedan lijepi trenutak za pamtiti za cijeli život, ali naravno, rezultat je bio najbitniji i tu sam bio razočaran jer smo izgubili utakmicu, rekao je Musa.
Činilo se da su se vidjele suze u njegovim očima kod proslave pogotka.
– Ne bih rekao da su bile suze, bio je to samo trenutak u kojem sam se jednostavno osjećao jako sretan, pogotovo jer smo se dvaput vraćali protiv tako velikog protivnika i bio sam sretan i zadovoljan u tom trenutku, ali znao sam da tu utakmica ne staje, da moramo dalje…
Pročitajte više na HRT.hr
