JAKE PAUL (28) izgubio je milijun dolara u okladi s Mikeom Tysonom (59) nakon što je Amanda Serrano (36) ponovno poražena od Katie Taylor (39) u njihovom trećem međusobnom okršaju. Sve je počelo još u studenom prošle godine kada su Tyson i Paul predvodili veliki boksački event u Arlingtonu, a u sunaslovnoj borbi večeri snage su odmjerile upravo Katie Taylor i Amanda Serrano.
Tada je Tyson prognozirao pobjedu Irkinje, dok je Paul stao na stranu Serrano, koju zastupa kao promotor. Taylor je slavila u toj borbi. Uoči trećeg meča koji se održao u petak, dvojica bivših suparnika ponovno su dali prognoze, ali ovog puta dogovorili su i ozbiljnu okladu. Tyson je ostao vjeran Taylor, Paul je ponovno vjerovao Serrano, a na kocki je bio milijun dolara.
“Jake Paul, vidimo se na večeri kako bih pokupio svoj milijun”
“Mike, neću te iznevjeriti”, poručila je samouvjereno Taylor prije borbe, i uistinu je održala riječ. Irkinja je i u trećem meču slavila protiv Serrano, ovog puta većinskom odlukom sudaca nakon deset iscrpljujućih rundi. Za razliku od prethodna dva dvoboja, pobjeda Taylor djeluje uvjerljivije.
Nakon završetka meča, Tyson se oglasio na X-u i…
Pročitajte više na Index.hr

