Nakon utakmice Švicarske i Kanade u kojoj su Švicarci pobijedili rezultatom 2:1 svoje su viđenje susreta dali izbornik Kanade Jesse Marsch te strijelac jednog pogotka Švicarske Ruben Vargas.
Marsch je tužan jer njegova momčad više neće nastupati u Kanadi, ali kaže kako će i dalje dati sve od sebe.
– Razočaran sam što danas nismo uspjeli ostvariti pobjedu ili remi koji bi nas zadržali ovdje, u Kanadi. Jako sam zahvalan na energiji u zemlji, a svakako i na stadionu danas. Ali idemo u Los Angeles. Idemo tamo gdje će vjerojatno biti gostujuća publika i bit će malo teže. Ali i dalje želimo elektrificirati našu zemlju i tamo igrati jako dobro, kao i ovdje u Kanadi, poručuje Marsch.
Vargas ističe kako je Kanada izuzetno dobra reprezentacija koju nije lako pobijediti.
– Jako smo sretni jer smo pobijedili i borili smo se do posljednje minute, ali mislim da je Kanada bila danas vrlo dobra i neće biti nikome lako protiv njih. Jednostavno smo iskoristili priliku početkom drugog dijela i branili pobjedu do posljednje minute, rekao je Vargas pa dodao:
– Naravno, pokušali smo ranije zabiti, ali jako sam sretan što sam uspio pogoditi mrežu. Tijekom priprema, trener nam je…
Pročitajte više na HRT.hr
