FILIP HRGOVIĆ (33) ima velike šanse boriti se protiv 13 godina mlađeg Mosesa Itaume. To je otkrio promotor Frank Warren za Box Nation: “Naravno da bih pristao da Itaumi daju borbu za naslov. Vidjet ćemo ga 13. prosinca u Manchesteru u velikoj borbi, a protivnik će mu biti netko iz Top 10. Ako Hrgoviću do tada zarastu posjekotine dogovorit ćemo meč.”
Warren je ovo izjavio nakon što je Hrgović (19-1, 14 pobjeda nokautom) nedavno prozvao Itaumu, nepobjedivog mladog nokautera. On ima skor 13-0 uz 11 pobjeda nokautom, zbog čega su ga prozvali novim Tysonom. “Naravno da bih volio taj meč. On je buduća zvijezda, a ja sam najtvrđi je*eni borac u kategoriji.
To bi bio odličan test da vidimo je li on novi Mike Tyson ili sam ja novi George Foreman. Volio bih se boriti, ali sve ovisi o Franku Warrenu i koliko će platiti.” Itauma također želi boksati protiv hrvatskog teškaša: “Hrgović je ozbiljna priča. Vjerujem da i moj tim želi tu borbu, žele me vidjeti u borbi na 10 rundi.” Pobjednik ovog meča vjerojatno bi dobio priliku za napad na svjetski naslov.
Warren nije slučajno istaknuo Hrgovićeve posjekotine
Hrgović je prije dva tjedna jednoglasnom odlukom…
Pročitajte više na Index.hr

