Dva dana dijele nas od utakmice Hrvatske protiv Gane u trećem kolu skupine L Svjetskog prvenstva, a pred medije izašao je igrač Manchester Cityja Joško Gvardiol.
Gvardiol je u utakmici protiv Paname izašao na poluvremenu, a zamijenio ga je Andrej Kramarić.
– Osjećam se odlično. Bilo pa prošlo. Za dva dana je nova utakmica tako da nema puno razmišljanja što je bilo prije. Znamo što nas čeka i treba se maksimalno posvetiti Gani i što se bolje pripremiti, izjavio je.
Nakon teške ozljede i podužeg izbivanja s travnjaka i u klubu i u reprezentaciji, Gvardiol se vratio intenzivnom radu pa nije u najboljoj formi.
– Drago mi je što sam ovdje i imam priliku biti na svojem drugom Svjetskom prvenstvu. To nije alibi za lošiju igru. Ne čitam puno i ne bavim se kritikama jer fokus nam treba biti na zajedništvu i onome što radimo na terenu. Nije bila najbolja partija s moje strane, ali mlad sam i naučit ću. Moramo biti što pozitivniji i okrenuti se zadnjoj utakmici, rekao je lijevi bek Hrvatske.
Protiv Paname je Gvardiol upisao 50. nastup za Vatrene.
– Drago mi je. Kad sam bio mlađi sigurno da nisam mislio da ću skupiti 50 nastupa. Ne ganjam rekorde, ali svi znamo da će…
Pročitajte više na HRT.hr
