Nogometaši Hajduka u nedjelju od 17.45 u sklopu 23. kola domaćeg nogometnog prvenstva dočekuju Rijeku. Utakmicu je za medije najavio trener Hajduka, Gonzalo Garcia.
Kreću li Marešić i Livaja od prve minute te kakva je situacija s Almenom?
– Almena je i dalje ozlijeđen i ne znamo koliko ga neće biti. Što se tiče tko će krenuti od prve minute, neću ništa govoriti jer još imamo trening sutra. Marešić je važan igrač, poznajem ga i trebalo nam je na ovoj poziciji još alternativa. Drugačiji je igrač od ostalih stopera koje imamo i može nam ponuditi drugačija rješenja. Livaja će vjerojatno krenuti, ne znam.
Kakvu Rijeku očekujete na Poljudu? Je li Fruk najbolji igrač Rijeke?
– Da, Fruk je jedan od razloga zbog kojeg je Rijeka prošle godine osvojila naslov. U svakom trenutku može nešto iskreirati. Mislim da su u dobrom trenutku, imaju dosta igrača i lukavi su. Imaju momčad koja kad je u teškim trenucima i dalje može biti opasna, drže se zajedno što se vidjelo jučer protiv Omonije. Agresivni su, blizu protivniku i imaju dosta sličnosti s Varaždin to su momčadi koje vam mogu stvoriti dosta problema. Imaju dobrog trenera, bit će teško.
Možemo li…
Pročitajte više na HRT.hr

