Japanski i švedski reprezentativci zadovoljni su osvojenim bodom u susretu 3. kola skupine F, u kojem su njihove reprezentacije u četvrtak u Dallasu odigrale 1:1. “Zaista sam danas želio pobijediti, ali mislim da je na kraju i bod bio dovoljan. Jako sam ponosan na cijelu momčad, posebno na vratara Jakoba Zetterströma,…
Pročitajte više na Index.hr
