Zvijezda filmova ‘Batman i ‘Američki psiho’, Christian Bale, snimljen je u ponedjeljak navečer u Rimu, gdje je sa suprugom Sibi Blazic i djecom prisustvovao glamuroznoj Dolce & Gabbana Alta Moda couture reviji. Bila je to rijetka prilika u kojoj se cijela obitelj pojavila zajedno u javnosti.
Revija koju svake godine iščekuju modni znalci iz cijelog svijeta, okupila je vrh svjetske elite, no upravo je pojava Balea s obitelji izazvala najviše zanimanja. Poštovanje prema talijanskoj modi nije ništa novo za Balea, njegova kći Luka već je hodala pistom ove modne kuće 2021. godine, dok je sin Joseph prošle godine dijelio pozornicu sa starijom sestrom.
Na modnoj reviji, Bale (51) je nosio klasično crno odijelo, a njegova supruga Sibi Blazic oduševila je dugom, crnom čipkastom haljinom. Iako inače skrivaju privatni život od reflektora, obitelj je toga dana pozirala okupljenim fotografima. No, ono što ovu priču čini još fascinantnijom leži iza kulisa glamura, njihova je ljubavna priča koja nadilazi filmske scenarije.
Ljubav zbog koje je sve izgubio, ali i sve dobio
Kad je Bale početkom 90-ih stigao u Los Angeles s ocem Davidom, njegova zvijezda…
Pročitajte više na Tportal.hr

