Šime Elez je ispričao da se danas bavi stvarima o kojima prije dvije godine uopće nije razmišljao. Iza njega je razdoblje prepuno i lijepih trenutaka i teških izazova, pa mu nadolazeće ljeto doživljava kao svojevrsno resetiranje, iako ga istovremeno čeka jako puno posla. Veseli se tome da malo uspori tempo, ali i da se posveti projektima koji ga zaista ispunjavaju.
Rad na sebi
Kad je riječ o tome je li spreman za novu ljubav, Šime poručuje da ništa ne forsira i da mu je najvažnije da se stvari dogode spontano. Kaže da ni za čim ne trči, ali da nije ni zatvoren, ako ljubav dođe, odlično, a ako ne, i s tim je u redu. U idućem razdoblju fokus mu je prije svega na radu na sebi, poslovnim planovima i onome što ga istinski ispunjava, a uvjeren je da će se ljubav, kao i uvijek, pojaviti onda kad je najmanje bude očekivao.
Na temu toga je li nakon posljednjeg odnosa promijenio mišljenje o tome što traži kod djevojke, objasnio je da se s vremenom puno jasnije prepozna što ti kod partnera odgovara, a što ne. Svaki odnos, naglašava, nosi neku lekciju sa sobom – ako ne o ljubavi kao takvoj, onda sigurno o nama samima, našim granicama,…
Pročitajte više na Tportal.hr
