Leonardo DiCaprio osvrnuo se na početke svoje karijere u novom izdanju podcasta ‘New Heights’ koji vode Jason i Travis Kelce. Petdesetogodišnji glumac otkrio je da mu je agent svojedobno savjetovao da promijeni ime kako bi uspio u Hollywoodu, smatrajući da sa svojim imenom i prezimenom neće moći uspjeti.
Leonardo, koji je talijansko-njemačkog podrijetla, dobio je savjet da je njegovo ime ‘previše etničko’ te da ga producenti ‘nikad neće zaposliti’. Agent mu je predložio novo ime – Lenny Williams, kombinaciju njegovog imena i srednjeg imena Wilhelm.
Zvijezda filma ‘Titanic’ ispričao je kako je njegov otac vidio fotografiju s novim imenom i poderao je rekavši da se takvo što može dogoditi samo ‘preko njega mrtvog’.
Njegov kolega iz filma ‘One Battle After Another’, Benicio Del Toro, također je bio gost podcasta i podijelio sličnu priču. Ovaj 58-godišnji glumac rekao je da mu je predloženo ime – Benny Del. Umirovljeni NFL igrač Jason Kelce (37) tada je duhovito komentirao: ‘Ovaj podcast ne bi bio isti s Lennyjem Williamsom i Bennyjem Delom.’
Odrastanje u industriji
Leonardo je također govorio o odbacivanjima s kojima se susretao kao mlada…
Pročitajte više na Tportal.hr

