Voditeljica RTL-a Ana Brdarić Boljat vratila se na male ekrane nakon tromjesečnog bolovanja zbog teške skijaške ozljede – rupture prednjeg križnog ligamenta. Umjesto povratka s godišnjeg odmora puna energije, s obiteljskog skijanja vratila se sa strogo propisanim mirom i dugotrajnim oporavkom, koji je opisala kao ‘maraton, a ne sprint’.
Iako se ponovno pojavila u emisiji ‘RTL Danas’ i snimila kampanju u rodnom Varaždinu, jutarnje vježbe za koljeno i dalje su dio njezine svakodnevice.
Oporavak, strpljenje i oslonac u obitelji
Kako je otkrila u ekskluzivnom intervjuu za Gloriju, prve mjesece nakon ozljede obilježili su fizikalna terapija, led i naizgled jednostavne vježbe koje su, kaže, bile ‘neizmjerno teške’. Posebno su je radovali mali pomaci, prvi dan bez štaka, samostalno spuštanje niz stepenice i povratak za volan.
‘Kad prvi put samostalno napraviš puni, siguran korak bez boli, osjećaš se kao da si osvojio olimpijsku medalju’, priznala je voditeljica.
Ozljeda ju je, istaknula je, natjerala da nauči lekciju strpljenja, posebno tešku za nekoga tko radi u informativnom programu. ‘Morala sam naučiti povući ručnu i prihvatiti da ne mogu…
Pročitajte više na Tportal.hr
