Sinoćnja utakmica Hrvatske i Gane u Philadelphiji, koja je završila pobjedom Vatrenih 2:1, donijela je puno uzbuđenja na terenu, ali i na tribinama. Među poznatim licima u loži posebno se istaknula bivša predsjednica Kolinda Grabar-Kitarović, čija se navijačka energija ponovno našla u središtu pažnje.
Kolinda potpisala loptu i bacila je navijačima
Hrvatska reprezentacija sinoć je u kasnom terminu, od 23 sata po hrvatskom vremenu, igrala protiv Gane i upisala važnu pobjedu rezultatom 2:1. Napet susret pratio se s velikim zanimanjem, a slavlje se nakon posljednjeg sučeva zvižduka brzo preselilo i na tribine.
Među onima koji nisu skrivali emocije bila je i Kolinda Grabar-Kitarović. Bivša predsjednica, poznata po tome da ne propušta velike utakmice hrvatske reprezentacije, ponovno je privlačila poglede u loži, no ovoga puta pažnju je posebno ukrao jedan simpatičan trenutak.
Kako se moglo vidjeti u objavama s društvenih mreža, Kolinda je potpisala nogometnu loptu, a zatim je bacila prema navijačima na tribinama, piše Večernji list, a fotografiju možete vidjeti ovdje. Njezin potez izazvao je oduševljenje okupljenih, a snimka se brzo…
Pročitajte više na Tportal.hr
