Uoči utakmice Hrvatske i Gane Kolinda Grabar-Kitarović doputovala je u Philadelphiju, gdje je u razgovoru za Dnevnik Nove TV otkrila kako je zbog reprezentacije prekinula svoje obveze na sjednici Međunarodnog olimpijskog odbora.
Na pitanje je li doista napustila sjednicu kako bi stigla bodriti hrvatske nogometaše, odgovorila je:
‘Sve za Vatrene, naravno. Jesam, doslovno sam pobjegla. Bila sam prvi dan dok nije prihvaćena moja reforma izbora domaćina olimpijskih igara, a onda sam svima rekla ‘ćao, doviđenja’. Ne znam tko je uopće zakazao sjednicu Međunarodnog olimpijskog odbora u vrijeme Svjetskog prvenstva u nogometu, ali evo da. Odletjela u Washington, došla jučer vlakom ovdje i odmah na tribinu’, rekla je kroz smijeh.
Govoreći o atmosferi među članovima Međunarodnog olimpijskog odbora, Grabar-Kitarović otkrila je da je hrvatska reprezentacija ostavila vrlo dobar dojam.
Vrlo dobar dojam
‘Razgovarala sam s mnogima, mnogim članovima Međunarodnog olimpijskog odbora. Kako sam ja nosila svoju košulju s kvadratićima, svi su rekli: ‘A, Hrvatska.’ I onda smo onako malo krenuli u analizu utakmica do sada. Svi misle da dobro igramo. Mišljenja su…
Pročitajte više na Tportal.hr
