BMW POPUT ostalih proizvođača za redizajn redovito pripremi decentne promjene koje kod mnogih ostanu nezamijećene. Ovaj put bi se mnogi mogli iznenaditi.
Umjesto skromnih promjena, ulazni SUV, ili SAV prema BMW terminologiji, model X1 usmjeren je prema radikalnom redizajnu koji donosi i potpuno novu unutrašnjost. S obzirom da Neue Klasse dizajn donosi zaokret u kreiranju BMW-a, mnogi već vide stvaranje potpuno novog modela kao što je to serija 1.
Nedavni ulovi paparazza u obliku opsežno kamufliranih prototipova već su nagovijestili smjer, a sada imamo jasniju sliku. Koristeći te špijunske fotografije kao osnovu, digitalni umjetnik Nikita Chuiko iz magazina Kolesa stvorio je prikaze novog X1. Ovi renderi pružaju nam navodno prilično točan pregled.
Osvježeni SUV nosit će BMW-ov novi identitet prednjeg dijela, s tanjom rešetkom i manjim “bubrezima” te oštrijim LED svjetlima kao na iX3. Branik, poklopac motora i blatobrani također će biti redizajnirani, ublažavajući neke agresivne linije trenutnog modela, posebno one naglašene u M Sport opremi.
Pretpostavke idu u smjeru da će X1 dobiti izvlačive ručice na vratima te ukupno elegantniji nastup,…
Pročitajte više na Index.hr

